نرم افزار تحت وب، اپلیکیشن موبایل
اتوماسیون اداری و ...

بیشتر بدانید

نوآوران افزایش بهره وری (ناب) راهکارهای نوآورانه اختصاصی برای افزایش بهره وری کسب و کار های مختلف ارائه می دهد. تمرکز ما بر روی ارائه راهکارهای هوشمندانه جهت کمک به موفقیت کسب و کار مشتریانمان می باشد.

Web Application Design Services

ناب چه راهکارهایی ارائه می دهد؟

ما در نوآوران افزایش بهره‌وری (ناب)، علاقه مند به کسب و کار، نرم‌افزار و فناوری هستیم. ما با ایجاد هماهنگی میان تخصص تیم ناب و خواسته‌های مشتریان خود، راهکارهای نوآورانه‌ای برای حل پیچیده‌ترین مسائل آنان ارائه داده و پیاده‌سازی می‌کنیم.

Web Application, Custom Software, Mobile App & Automate Tasks

نرم افزار تحت وب

نرم افزارهای تحت وب، کارهای تکراری روزمره را از میان برداشته و باعث افزایش بهره وری مجموعه می شوند که نتیجه آن، صرفه جویی در زمان و هزینه می باشد. ما نرم افزارهای تحت وبی متناسب با نیازها و خواسته های شما طراحی می کنیم. نرم افزار تحت وبی که برای کسب و کارها طراحی می شود، برای مدیریت داده هایی از قبیل، امور مالی، مدیریت کارکنان، پیش بینی وضعیت پیش رو، ارتباط با کارکنان و مشتریان و ... کارآمد می باشد. از نرم افزار تحت وب می توانید همواره و در همه حال استفاده کنید، چه از طریق تلفن همراه یا تبلت و چه از طریق رایانه شخصی. این نرم افزارها با ابزارهای نوین تحت وب طراحی و ساخته می شوند و یک وب سایت کاملا خصوصی هستند که توسط تمامی کاربرانی که اجازه دسترسی دارند، قابل استفاده می باشد.

هرچه کسب و کار رشد می کند، نیاز بیشتری به همراه داشتن فناوری و راهکاری احساس می شود که آینده را در نظر داشته باشد و هماهنگ با آن ارتقاء یابد. هنگام ساخت نرم افزارهای اختصاصی برای کسب و کار شما، این موضوع همراه مد نظر متخصصین ناب می باشد. نرم افزارهای اختصاصی و کاملا متناسب ما، امن و انعطاف پذیر بوده و در هر مکان و هر زمانی، در دسترس هستند. با بهره گیری از راهکارهای نوآورانه ما، شما قادر خواهید بود تا هماهنگی و همکاری تیمی را افزایش دهید، در زمان خود صرفه جویی کنید و هزینه های خود را کاهش دهید.

اپلیکیشن موبایل

امروزه کسب و کار، در هر زمان و هر مکانی جریان دارد.

چه شما بخواهید، اطمینان خاطر کاربران خود را فراهم کنید، چه بخواهید فرآیندهای کاری مسئولان را تسهیل کنید یا نرم افزار فوق العاده بعدی را روانه بازار کنید، نوآوران افزایش بهره وری (ناب) همراه شماست تا رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید. تخصص تیم ناب در طراحی و پیاده سازی محصولات مختلف، به ما کمک می کند تا بهترین راهکارها را به مشتریان خود ارائه دهیم. ما ارائه می دهیم:

  • Mobile App تحلیل و طراحی رابط کاربری با رعایت استانداردهای تجربه کاربری (UX)
  • طراحی و پیاده سازی نرم افزار های iPhone & iPad
  • طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای Android
  • طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب (Web Apps) و رابط نرم افزاری (API)

اتوماسیون فرآیندها

اگر چه شما، رباتی مشاهده نمی کنید، اما ما یک ربات در مرکز نرم افزار شما ساخته ایم که به تمام کارهای تکراری روزمره شما رسیدگی کند تا شما بتوانید وقت گران بهای خود را صرف کارهای ارزشمندتری نمایید. چرا باید وقت محدود خود را صرف فرآیندهای تکراری روزمره کنید در حالی که یک ربات می تواند به بهترین نحو به آن ها رسیدگی کند؟

ارتباط با ما

سوالی دارید؟

ما برای کمک به شما آماده‌ایم.

ارتباط با ما